Online s odborníkem: Cukrovka - příznaky, rizika, léčba

28. 3. 2024

WEBINÁŘ

Domažlická nemocnice připravuje v pravidelných intervalech pro laickou veřejnost webináře (internetové vzdělávací přednášky) na různá zdravotnická témata zejména se zaměřením na preventivní péči. Po úvodních dvou dílech projektu "Online s odborníkem" z prosince 2023 a února 2024 na téma Prevence nádoru mléčné žlázy a Respirační infekce u dětí zveřejňujeme další díl. Pořad Online s odborníkem: Cukrovka - příznaky, rizika, léčba připravil 25. 3. 2024 primář interního oddělení MUDr. Vojtěch Česák, Ph.D. Webinář lze vždy v den konání sledovat online přes počítač, tablet nebo chytrý telefon a přednášejícímu je možné v průběhu poslílat konkrétní dotazy k zodpovězení. Záznam webináře pak zveřejňujeme na našem YouTube kanále (www.youtube.com/@nemocnicepk1) a také na webu a faceboku nemocnic Plzeňského kraje.