Byli jste s námi spokojeni? Podělte se s námi o vaše zkušenosti

Ty prázdné řádky dole jsou teď vaše. Děkujeme :) 

* Povinné položky

23. 11. 2023 Jana B.
Plzeň
star star star star star
Ráda bych poděkovala celému kolektivu lékařů a sestřiček chirurgického oddělení Stodské nemocnice za skvělou péči. Ać jsem z Plzně a mohla jsem si vybrat velkou nemocnici, dala jsem přednost Stodské nemocnici a dobře jsem udělala. Péče je nesrovnatelná.
Tým SN Děkujeme. Moc si Vaší důvěry vážíme.
23. 11. 2023 Václav V.
Tachov
star star star star star
Děkuji za péči, kterou mi věnovaly sestřičky i lékařky interního lůžkového oddělení ve vaší nemocnici po celou dobu hospitalizace. Odcházel jsem zdravý v rámci možností a spokojený s péčí. Děkuji všem. Václav V. Tachov.
Tým SN Dobrý den, děkujeme za milý vzkaz.
31. 10. 2023 Hana H.
star star star star star
Dobrý večer, rádi bychom touto cestou srdečně poděkovali lékařskému kolektivu chirurgického oddělení Vaší nemocnice za důslednou péči a nepochybně i záchranu života mého otce pana Karla H. v uplynulých dnech. Velmi nás potěšila nedávná návštěva v Domově sociální péče Kralovice, kam se můj otec po pouhých několika dnech Vaší péče vrátil v nebývale dobrém stavu a rozpoložení. Přejeme Vám do budoucna mnoho dalších pracovních úspěchů a především pevné zdraví.
Tým SN Dobrý den, děkujeme za vzkaz. Ať se tatínkovi daří a je v dobrém rozpoložení i nadále.
31. 10. 2023 M. Š.
star star star star star
Dobrý den, v létě letošního roku byl u Vás na chirurgickém oddělení hospitalizován můj otec. Poté, co rentgen odhalil zlomeninu krčku, Vaši lékaři i přes jeho vysoký věk neváhali a zlomeninu odoperovali a léčili. Z chirurgického oddělení byl následně přeložen na oddělení následné péče, které opustil až na podzim. Rádi bychom tímto všem lékařům, sestrám i pomocnému personálu poděkovali za péči a empatii, kterou otci věnovali. I přes nesmírné pracovní vytížení byli všichni vždy milí a vstřícní, a to jak při telefonickém, tak i při osobním jednání. Nesmírně si vážíme jejich náročné práce.
Tým SN Dobrý den, velmi si vážíme Vaší pochvaly. Děkujeme
23. 10. 2023 ZJ
Hradec
star star star star star
Dobrý den chtěli bychom poděkovat Mudr. Martinkovi z chirurgické ambulance za velmi vstřícný přístup k pacientům. Má určitě náš obdiv s jakou pokorou přistupuje k pacientům. Byli jsme tam 24 .9.a moc děkujeme. Jakubčíkovi, Hradec u Stoda
Tým SN Děkujeme za milý vzkaz.

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2023 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.