Byli jste s námi spokojeni? Podělte se s námi o vaše zkušenosti

Pokud chcete naočkovat, rádi to uděláme. Potřebujete antigenní test? Jsme tu pro vás. Vyšetření, porod, hospitalizace, operace? Pořád jsme tu. Prostě vám chceme pomáhat. A pokud se nám to podaří, rádi se to dozvíme. Jestli jste byli spokojeni s průběhem očkování, s vyšetřením, s péčí u nás, nebojte se s námi podělit o vaše pocity a zkušenosti. A samozřejmě od Vás rádi zjistíme i to, v čem bychom se mohli zlepšit. Děkujeme i za tyto důležité podněty. I jimi se budeme vážně zabývat. Těšíme se.

Ty prázdné řádky dole jsou teď vaše. Děkujeme :)

* Povinné položky

27. 2. 2023 Václava M.
Chotěšov
star star star star star
Úžasní a lékaři a sestřičky,. Moc děkuji.
Tým SN Také děkujeme
27. 2. 2023 Jindra Š.
Pavlovice
star star star star star
Od konce října minulého roku jsem byla několikrát hospitalizována s onemocněním žlučníku a následnou operací v nemocnici ve Stodě na chirurgickém oddělení. Chtěla bych tímto poděkovat MUDr. Zeithamlovi, který mne operoval, celému týmu lékařů a sestřiček
Tým Chir SN Děkujeme a přejeme úspěšnou rekonvalescenci.
27. 2. 2023 DM
Plzeň
star star star star star
GYNEKOLOGIE SUPER PERSONÁL.
Tým GPO Děkujeme.
15. 2. 2023 Jiří Š.
Dobřany
star star star star star
děkuji, rychlé, profesionální i lidsky vstřícné vyšetření při "předkolapsovém stavu", naštěstí bez dalších vážných příznaků. (11.2.vpodvečer). Lékař i lékařka, sestry, rentgenová obsluha ... v pohodě, všem moc děkuji. :o) Jiří Šmejkal
Tým SN Děkujeme za milou zpětnou vazbu, která nás vždy motivuje. Máme radost, že vnímáte práci našich zdravotníků takto pozitivně. Doufáme, že spokojených pacientů bude jen a jen více.
15. 2. 2023 MK .
star star star star star
Velké díky všem zaměstnancům oddělení rehabilitace. Skvělá práce!
Tým SN Velice děkujeme!

19. 5. 2021 Hana V.   Prosím pěkně, byla jsem u vás očkována, ale nevyžádala jsem si certifikát. Potřebuji certifikát kvůli cestování. Mohu požádat o zaslání na adresu. 
      Tým SN Dobrý den, po druhé dávce očkování chodí certifikát standardně na mail a na telefon pak heslo k jeho odemknutí. Po první dávce očkování vám zatím můžeme pouze vyplnit očkovací průkaz, který si přinesete, nebo poslat potvrzení v českém jazyce. Certifikiát uznávaný na území EU začne vydávat ministersrtvo zdravotnictví zřejmě od 1. června.   

19. 5. 2021 Jana Ž. Jako pracovnice pečovatelské služby jsem na očkování objednávala na 60 seniorů. Některé jsem na očkování osobně doprovázela. Musím vyslovit velký dík pracovníkům očkovacího centra za jejich vstřícný a odorný přístup. Vše perfektně zorganizované, všichni milí a ochotní. Doufám, že kromě našich slov díků je ocení i naše vláda mimořádnými odměnami. Moc bych jim to přála.
      Tým SN Děkujeme a souhlasíme. Zdravotnický personál pracuje už více než rok s enormním nasazením, aby pomohl řešit pandemii. 

17. 5. 2021 Iveta S.  Musím poděkovat všem doktorům a sestřičkam na gynekologii: Za úžasnou péči, laskavý přístup, prostě úžasní lidé. Takhle kdyby to fungovalo v jiných nemocnicích jako tady. Moc vám všem děkuji za podporu, ♥️ péči která byla obrovská, až jsem jsi myslela že nejsem v nemocnici ale na Wellness.,Dekuji Iveta S.
      Tým SN Děkujeme. Vzkaz předáme na GPO  

15. 5. 2021 Petr. Š.  Kdyby vše fungovalo jako tady tak jsem maximálně spokojený:)děkuji ochotnému personálu a zvlášť jedné milé blondýnce:)
      Tým SN Děkujeme.  

15. 5. 2021 Jana J.  Vážený pane řediteli, chtěla bych moc pochválit péči a laskavý přístup lékařů a sester na gynekologickém oddělení, kde jsem byla hospitalizovaná v polovině dubna. Díky Vašim zaměstnancům jsem se zde cítila velmi dobře. Děkuji a s pozdravem Jana J. 
      Tým SN Dobrý den, vzkaz s radostí předávám přímo na GPO. Děkujeme.  

11. 5. 2021 Ondřej. K.   Rád bych poděkoval celému pracovnímu týmu očkovacího týmu Nemocnice Stod. Oceňuji profesionální přístup lékařů, sester i administrativních pracovníků k očkovaným. Veškerý chod očkovacího centra běžel při vakcinaci obou dávek na jedničku. Oceňuji zejména lidský přístup personálu.
      Tým SN Děkujeme. Bylo nám ctí. 

10. 5. 2021 Jana Z.  Vazeny pane doktore Tretjaku lezim u vas se zlomenym kotnikem a moc si vazim vaseho lidskeho pristupu a pochopeni, ktere me velmi potesilo a hodne psychicky pomohlo starate se myslim i nad ramec povinnosti velmi dekuji. 
      Tým SN Dobrý den, vzkaz předáme. Děkujeme.  

7. 5. 2021 Vlastimil Ž.   Očkovací centrum v KD ve Stodě, super zorganizované, rychlé bez čekání. Personál příjemný. Samé pozitiva. Vřele doporučuji.
      Tým SN Děkujeme.  

7. 5. 2021 Michal K.   Dobrý den,rád bych touto cestou chtěl poděkovat a zároveň pochválit ohledně očkování proti COVID 19. Vše probíhalo velice rychle a bylo mi dopodrobna vysvětleno pro lepší pochopení. Personál byl milý a mohu jen doporučit toto očkovací centrum. Těším se na další návštěvu.
      Tým SN I my se těšíme. A děkujeme.   

7. 5. 2021 Václav K.   Velká spokojenost,vše na jedničku
      Tým SN Děkujeme za skvělou známku :)

7. 5. 2021 Jaroslav B.  

Zdravím, zaregistroval jsem se na očkování a obdržel termín očkování na 6.5. 2021 ve 12:45. Do KD Stod jsem se dostavil cca 10 min. před stanoveným časem a již z parkoviště jsem viděl frontu nejméně 25 lidí stojících před OC. Došel jsem dovnitř a ptal se policistů že jsem objednán na 12:45, bylo mi sděleno, že musím do fronty...? Tomu nerozumím, když objednáváte na určitou hodinu, tak předpokládám, že v tuto hodinu budu na řadě. Vzhledem k tomu, že jsem nemohl čekat, musel jsem odejít bez naočkování. Jsem velmi nespokojen! Žádám o sdělení jiného termínu, kdy bude ošetření provedeno v dohodnutém čase. Děkuji

      Tým SN To nás těší. Děkujeme.  

7. 5. 2021 Jiří R.   Moji rodiče byli u Vás očkováni a já jako pendler každou neděli testován. Všechno probíhá perfektně, jsme maximálně spokojeni. Děkujeme.
      Tým SN To nás těší. Děkujeme.  

5. 5. 2021 Jaroslav D.  

Na očkování jsem byl 24.4. a překvapila mne perfektní organizace. Děkuji za příjemné jednání a ochotu (vůbec to nebolelo).

      Tým SN To my děláme schválně, aby to bylo příjemné a nebolelo to :) Děkujeme za kompliment. 

3. 5. 2021 manželé N.  Toto očkovací centrum nám bylo doporučeno, s radostí jsme přijali a okamžitě jeli, protože na okr. Tachov není šance pro obyčejného člověka se ke kvalitnímu očkování dostat. Děkujeme za skvělou organizaci v očkovacím centru nemocnice Stod. Ochota, příjemní lidé a rychlost, jsme opravdu nemocnici Stod velmi vděční.
      Tým SN Jsme si vědomi složité dostupnosti péče v okrese Tachov. Jsme tady i pro vás Rádi jsme pomohli. 

2. 5. 2021 Hana V.  Chtěla bych poděkovat všem složkám, které se podílejí na očkování, jeho přípravě i servisu během návštěvy v kulturním domě Stod. Ochota a vstřícnost veškerého personálu byla v této stresující době úžasná, děkujeme a rádi doporučíme.
      Tým SN Za personál nemocnice, uniformované kolegy i další naše kolegy z OČM Stod děkujeme. 

30. 4. 2021 Pavlína O.  Dobrý den, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat a pochválit za profesionální, vstřícný a milý přístup ke všem očkovaným. Byla jsem tu jako doprovod rodičů a velice mě potěšilo, jak personál očkované přijímá a stará se o ně až do jejich odchodu. Vše proběhlo hladce, příjemně, perfektní organizace a lidský přístup. V dnešní nelehké době, velký dík. 
      Tým SN Děkujeme za milý vzkaz. Rádo se stalo.

29. 4. 2021 Gabriela J.
František J. 
Dobrý den, dnes jsme s manželem byli na očkování proti Covid 19. Jsme úplně v úžasu, jak milý je přístup policie, vojáků a zdravotnického personálu. Jaká je perfektní organizace. V dnešní době se s takovouto ochotou starší člověk setká jen málokdy. Chtěli bychom touto cestou všem poděkovat. Opravdu velké díky. 
      Tým SN Také děkujeme za vzkaz. 

26. 4. 2021 Jarmila P. Očkování proběhlo v pohodě a bez front. Pohodový personál. Děkuji
      Tým SN Také děkujeme za vzkaz. 

19. 4. 2021 Květa M. Dobrý den, s registrací mi pomohla dcera, vše proběhlo úplně hladce, cesta z Plzně do Stodu je rychlá a bezproblémová. Byla jsem očkována ve středu 14.4.2021 2. dávkou. 
      Tým SN Dobrý den, díky za reakci, od Plzně jsme skutečně kousek. Kvůli rychlému odbavení se k nám jezdí očkovat plno Plzeňanů.  

17. 4. 2021 Ivana H. Dobrý den, dekuji za perfektní organizaci a službu při očkováni proti Covid-19. Mám jen prosbu, stále jsem neobdržela certifikát o provedeném očkováni. Druhou dávku vakcíny jsem obdržela v pátek 9. 4.
      Tým SN Dobrý den, děkujeme za vzkaz a upozornění. Zařídíme, aby jsme dostala co nejdříve.  

10. 4. 2021 Jarmila P. Dobrý den, s manželem celému týmu vyslovujeme velkou pochvalu a respekt. Při podání první vakcíny před třemi týdny nás velmi mile překvapila skvělá organizace a přístup personálu k zájemcům o očkování. Než jsme se tzv. nadechli, bylo vše hotovo! V pondělí 12.4.21 si jdeme pro druhou vakcínu a věříme, že vše bude mít opět hladký průběh tak, jako před třemi týdny. Děkujeme vám všem za vaši péči, ochotu a profesionální přístup.
      Tým SN Dobrý den, děkujeme za milý vzkaz. Také doufáme, že vás ani na podruhé nezklameme a hlavně, že vám očkování poskytne přesně to, co od něj očekáváte - ochranu zdraví před zákeřnou nemocí a brzký návrak k normálnímu životu. Zítra se těšíme. 

9. 4. 2021 Martina H.  Ráda bych touto cestou poděkovala Covidové jednotce ve Stodské nemocnici za záchranu svého života. Dne XX.3. mne přijali k hospitalizaci na JIP ve velmi vážném stavu. Děkuji všem lékařům, sestřičkám i ostatnímu personálu, za jejich nepřetržitou péči a hlavně za to, že to se mnou nevzdali, a dokázali me přesvědčit, abych začala bojovat sama za sebe. Dnes už můžu být zase doma se svoji rodinou, za což jim jsem moc vděčná a nikdy na ně nezapomenu. Na jejich péči, vlídná slova a povzbuzení ke všem pacientům. Máte můj velký obdiv. A ještě jednou DĚKUJI❤
     Tým SN Vážená paní H., děkujeme za milá slova a děkujeme i za to, že jste svoji vůlí příspěla, aby váš pobyt u nás měl šťastný konec. Přejeme vám už jen pevné zdraví. 

9. 4. 2021 Jana B.  Očkování ...úžasně zorganizované... moc děkuji...
     Tým SN Vážená paní B., také děkujeme. Máme šikovný tým, od města skvělé prostory a hlavně milé "očkovance". Pak to jde samo.

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2023 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.