Propuštění z nemocnice

O termínu propuštění z nemocnice v případě hospitalizace informuje ošetřující lékař. Poskytne Vám také instrukce ke způsobu domácí péče a seznámí Vás, jak včas odhalit případné komplikace a jak je řešit. Zároveň připraví propouštěcí zprávu pro lékaře, který Vás k hospitalizaci doporučil.

Při odchodu si pečlivě zkontrolujte, zda jste v nemocnici nic nezapomněli, např. pokud využíváte možnosti úschovy cenností či peněz. Nemocnice doporučuje, aby Vám při ukončení hospitalizace pomohli blízcí a zajistili Vám pohodlný odvoz.

Jménem Stodské nemocnice Vám dále přejeme brzké doléčení a rychlou rekonvalescenci. Doufáme zároveň, že jste byli s péčí u nás spokojeni.

Poděkování

Pokud chcete zdravotníkům vyjádřit vděk za dobře odvedenou práci a příjemné vystupování, využijte prosím možnosti poslat děkovný vzkaz příslušnému oddělení např. přes kontaktní formulář (níže).

Dovolujeme si Vás upozornit, že zaměstnanci nesmějí přijímat individuální věcné či finanční dary. Pokud tedy chcete vyjádřit vděk i nad rámec verbálního poděkování, lze podpořit finančním darem nemocnici. Informace k poskytnutí daru naleznete zde.

poděkování

Pošlete ošetřujícím poděkování nebo pochvalu. Rádi vzkaz předáme 

* Povinné položky

11. 7. 2024 Oldřich S.
Tachov
star star star star star
Dobrý den, dovolujeme si touto cestou poděkovat celému pracovnímu kolektivu v Nemocnici Stod a především oddělení interny - muži. Byli jsme s Vámi spokojeni a děkujeme za veškerou odbornou péči, motivaci a přístup s ochotou; včetně poskytování informací o zdravotním stavu v průběhu hospitalizace našeho tatínka.
Tým SN Velice děkujeme za pochvalu a ať se daří!
3. 7. 2024 LM
Horní Bříza
star star star star star
Děkuji za mimořádně laskavou a citlivou péči na oddělení chirurgie. Velmi oceňuji empatický přístup lékařů, sestřiček i pomocného personálu a také velmi chutné stravování.
Tým SN Velice děkujeme za Vaši pochvalu, moc si toho vážíme! A jsme rádi, že Vám u nás chutnalo :-)
11. 6. 2024 Jitka K.
Bezdružice
star star star star star
Děkuji všem za péči při i po operaci, jste všichni nejlepší - milí, ochotní, vstřícní, zkrátka lidi na svém místě, od sestřičky po lékaře.
Tým SN Moc děkujeme!
24. 5. 2024 Anna P.
Klatovy Luby
star star star star star
Děkuji touto cestou celému oddělení chirurgie od lékařů, po sestřičky a ostatní personál za vzornou péči. MUDr. Ondřeji Trčkovi velice děkuji za provedenou operaci. S tak úžasným lékařem jsem se ještě nesetkala. Jeho profesionální a lidský přístup předčil všechna moje očekávání. Pane primáři, můžete být na Váš tým hrdý. Děkuji.
Tým SN Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu! Hezký den.
3. 5. 2024 H. V.
star star star star star
Dovoluji si touto cestou poděkovat celému oddělení od lékařů po sestřičky a veškerý personál oddělení chirurgie za úžasnou péči, velmi milé jednání po celou dobu mého pobytu u Vás. MUDr. Šmídovi velice děkuji za provedenou operaci a za jeho profesionální a lidský přístup k pacientovi celkově. Moje hospitalizace ve Vaší nemocnici předčila mé očekávání, jak v dnešní době může proběhnout nemocniční péče u nás.
Tým SN Velice děkujeme za Vaši zpětnou vazbu na naše chirurgické oddělení!

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2024 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.