Propuštění z nemocnice

O termínu propuštění z nemocnice v případě hospitalizace informuje ošetřující lékař. Poskytne Vám také instrukce ke způsobu domácí péče a seznámí Vás, jak včas odhalit případné komplikace a jak je řešit. Zároveň připraví propouštěcí zprávu pro lékaře, který Vás k hospitalizaci doporučil.

Při odchodu si pečlivě zkontrolujte, zda jste v nemocnici nic nezapomněli, např. pokud využíváte možnosti úschovy cenností či peněz. Nemocnice doporučuje, aby Vám při ukončení hospitalizace pomohli blízcí a zajistili Vám pohodlný odvoz.

Jménem Stodské nemocnice Vám dále přejeme brzké doléčení a rychlou rekonvalescenci. Doufáme zároveň, že jste byli s péčí u nás spokojeni.

Poděkování

Pokud chcete zdravotníkům vyjádřit vděk za dobře odvedenou práci a příjemné vystupování, využijte prosím možnosti poslat děkovný vzkaz příslušnému oddělení např. přes kontaktní formulář (níže).

Dovolujeme si Vás upozornit, že zaměstnanci nesmějí přijímat individuální věcné či finanční dary. Pokud tedy chcete vyjádřit vděk i nad rámec verbálního poděkování, lze podpořit finančním darem nemocnici. Informace k poskytnutí daru naleznete zde.

poděkování

Pošlete ošetřujícím poděkování nebo pochvalu. Rádi vzkaz předáme 

* Povinné položky

27. 2. 2023 Václava M.
Chotěšov
star star star star star
Úžasní a lékaři a sestřičky,. Moc děkuji.
Tým SN Také děkujeme
27. 2. 2023 Jindra Š.
Pavlovice
star star star star star
Od konce října minulého roku jsem byla několikrát hospitalizována s onemocněním žlučníku a následnou operací v nemocnici ve Stodě na chirurgickém oddělení. Chtěla bych tímto poděkovat MUDr. Zeithamlovi, který mne operoval, celému týmu lékařů a sestřiček
Tým Chir SN Děkujeme a přejeme úspěšnou rekonvalescenci.
27. 2. 2023 DM
Plzeň
star star star star star
GYNEKOLOGIE SUPER PERSONÁL.
Tým GPO Děkujeme.
15. 2. 2023 Jiří Š.
Dobřany
star star star star star
děkuji, rychlé, profesionální i lidsky vstřícné vyšetření při "předkolapsovém stavu", naštěstí bez dalších vážných příznaků. (11.2.vpodvečer). Lékař i lékařka, sestry, rentgenová obsluha ... v pohodě, všem moc děkuji. :o) Jiří Šmejkal
Tým SN Děkujeme za milou zpětnou vazbu, která nás vždy motivuje. Máme radost, že vnímáte práci našich zdravotníků takto pozitivně. Doufáme, že spokojených pacientů bude jen a jen více.
15. 2. 2023 MK .
star star star star star
Velké díky všem zaměstnancům oddělení rehabilitace. Skvělá práce!
Tým SN Velice děkujeme!

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2023 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.