Propuštění z nemocnice

O termínu propuštění z nemocnice v případě hospitalizace informuje ošetřující lékař. Poskytne Vám také instrukce ke způsobu domácí péče a seznámí Vás, jak včas odhalit případné komplikace a jak je řešit. Zároveň připraví propouštěcí zprávu pro lékaře, který Vás k hospitalizaci doporučil.

Při odchodu si pečlivě zkontrolujte, zda jste v nemocnici nic nezapomněli, např. pokud využíváte možnosti úschovy cenností či peněz. Nemocnice doporučuje, aby Vám při ukončení hospitalizace pomohli blízcí a zajistili Vám pohodlný odvoz.

Jménem Stodské nemocnice Vám dále přejeme brzké doléčení a rychlou rekonvalescenci. Doufáme zároveň, že jste byli s péčí u nás spokojeni.

Poděkování

Pokud chcete zdravotníkům vyjádřit vděk za dobře odvedenou práci a příjemné vystupování, využijte prosím možnosti poslat děkovný vzkaz příslušnému oddělení např. přes kontaktní formulář (níže).

Dovolujeme si Vás upozornit, že zaměstnanci nesmějí přijímat individuální věcné či finanční dary. Pokud tedy chcete vyjádřit vděk i nad rámec verbálního poděkování, lze podpořit finančním darem nemocnici. Informace k poskytnutí daru naleznete zde.

poděkování

Pošlete ošetřujícím poděkování nebo pochvalu. Rádi vzkaz předáme 

* Povinné položky

22. 11. 2022 Lucie B.
Štichov
star star star star star
V říjnu 2022 jsem byla hospitalizovaná na GYN. Chtěla bych poděkovat celému odd. za jejich péči a podporu. Všichni si zaslouží metál....jsou to profesionálové ve všech směrech, jak v oblasti profesní, tak osobní. Díky Vám za vše a díky za to, že jste :-)
Tým SN Velice děkujeme! Moc rádi na gynekologii pochvalu předáme.
22. 11. 2022 KV
Dobřany
star star star star star
VELMI SPOKOJEN S VÝŠETŘENÍM - DĚKUJI
22. 11. 2022 Adri S.
star star star star star
Děkuji celému personálu z porodnickém oddělení za profesionální přístup, empatii a vstřícnost. Zde se mi narodilo první miminko a já mohu jen doporučit dále. Velké díky všem. :-)
Tým SN Velké díky za Vaší pochvalu. :-) Přejeme hlavně hodně zdraví.
22. 11. 2022 Denisa V.
Chlumčany
star star star star star
28.9. Jsem zde porodila dceru, od začátku porodu, aaž do konce pobytu (2.10.) byli všichni moc milí a opravdu ochotni se vším pomoc. Moc děkuji všem, jste užasní????
22. 11. 2022 Miroslav P.
Dnešice
star star star star star
Vždy byl dodržen čas objednání.

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2022 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.