Propuštění z nemocnice

O termínu propuštění z nemocnice v případě hospitalizace informuje ošetřující lékař. Poskytne Vám také instrukce ke způsobu domácí péče a seznámí Vás, jak včas odhalit případné komplikace a jak je řešit. Zároveň připraví propouštěcí zprávu pro lékaře, který Vás k hospitalizaci doporučil.

Při odchodu si pečlivě zkontrolujte, zda jste v nemocnici nic nezapomněli, např. pokud využíváte možnosti úschovy cenností či peněz. Nemocnice doporučuje, aby Vám při ukončení hospitalizace pomohli blízcí a zajistili Vám pohodlný odvoz.

Jménem Stodské nemocnice Vám dále přejeme brzké doléčení a rychlou rekonvalescenci. Doufáme zároveň, že jste byli s péčí u nás spokojeni.

Poděkování

Pokud chcete zdravotníkům vyjádřit vděk za dobře odvedenou práci a příjemné vystupování, využijte prosím možnosti poslat děkovný vzkaz příslušnému oddělení např. přes kontaktní formulář (níže).

Dovolujeme si Vás upozornit, že zaměstnanci nesmějí přijímat individuální věcné či finanční dary. Pokud tedy chcete vyjádřit vděk i nad rámec verbálního poděkování, lze podpořit finančním darem nemocnici. Informace k poskytnutí daru naleznete zde.

poděkování

Pošlete ošetřujícím poděkování nebo pochvalu. Rádi vzkaz předáme 

* Povinné položky

7. 7. 2022 Magdalena R.
Nýřany
star star star star star
Byla jsem hospitalizovaní na Gynekologickém oddělení 4 dny. Co se týče zdravotní péče sestřičky byli moc milé, vlídné, pozorné PROSTĚ 1. Lékařky a pan primář bezkonkurenčně nejlepší! VÁM VŠEM PATŘÍ JEDNO VELKÉ DĚKUJI.
Tým SN Moc děkujeme za pochvalu. Sestřičkám, lékařkám a panu primáři z GPO ji rádi vyřídíme.
7. 7. 2022 Petra P.
Kladruby
star star star star star
Rodila jsem u Vás 7.2.2022 a opravdu jsem byla spokojená od porodního sálu po oddělení šestinedělí.Skvěla.péče jak o mě tak o malého.Petra
Tým SN Děkujeme!
18. 5. 2022 Iveta .
star star star star star
Moc bych chtěla poděkovat sestrám za skvělou péči dcera u vás rodila 1.4.22 moc děkujeme i všem sestram
Tým SN Děkujeme, rádi Váš vzkaz předáme na gynekologicko-porodnické oddělení.
24. 3. 2022 Petra C.
Přestavlky
star star star star star
Moje maminka je hospitalizovana zatim par dni na oddeleni nasledne pece a ja jako zdravotni sestra mohu jen chvalit peci veskereho personalu.Jsem velmi mile prekvapena,ze se opravdu snazi maminku zrehabiliitovat,aby se mohla brzy vratit domu.Dekuji
Tým SN Dobrý den, velmi si vážíme krásného poděkování, které je pro naše pracovníky zpětnou vazbou jejich mravenčí práce. Vaše poděkování vykouzlilo vděčné úsměvy na tvářích všech pracovníků LNP.
24. 3. 2022 Milan H.
Sušice
star star star star star
Velice kvalitní služby diky
Tým SN Děkujeme za pochvalu!

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2022 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Byli jste na očkování či testu? Nebo jste se
u nás léčili? Sdělte nám své pocity či podněty.
.