Doprava k nemocnici

Osobní doprava

Do interaktivní mapy si můžete vepsat lokalitu, odkud jedete, a mapový průvodce Vám najde nejvhodnější cestu.  


Parkování

Před nemocničním areálem je pro pacienty a návštěvníky k dispozici zhruba 100 parkovacích míst. Část podél hradby nemocničního areálu, kde jsou i vy´hrazená místa pro držitele parkovacích karet ZTP, a část na oplocené parkovací ploše přes Hradeckou ulici proti hlavnímu vstupu do nemocničního areálu. Parkování je bezplatné. 

Plán areálu nemocnice


Autobusová doprava

Jízdní řády linek naleznete po odkliku na vybranou linku (níže). Veřejnou dopravu k nemocnici zajišťuje po dohodě s Plzeňským krajem společnost ČSAD autobusy Plzeň, popř. jiní smluvní partneři. Ve vozech platí tarif dopravce a tarif (předplatné) Integrované dopravy Plzeňska. Na spojích platí slevy Plzeňského kraje a státní slevy. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na dané lince.

K dostání do nemocnice lze využít zastávku Stod,u nem., která leží těsně vedle nemocnice, případně zastávka Stod,žel.st. u vlakového nádraží.


Vlaková doprava

Hlavní vlakové nádraží Stod na trati Plzeň - Stod - Holýšov - Staňkov - Domažlice - Česká Kubice - Německo je od nemocnice vzdálené 400 m. Ve vlacích platí tarif dopravce a tarif (předplatné) Integrované dopravy Plzeňska. Na spojích platí slevy Plzeňského kraje a státní slevy.

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2024 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.