Byli jste s námi spokojeni? Podělte se s námi o vaše zkušenosti

Ty prázdné řádky dole jsou teď vaše. Děkujeme :)

Zbývá 700 znaků

* Povinné položky

6. 3. 2024 P.
star star star star star
gynekologie - Těsně před Vánoci jsem musela na minioperaci. Mile mne potěšil profesionální přístup obou lékařek a ochota sestřiček. Srdečné díky všem.
Tým SN Velice děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
6. 3. 2024 Šárka K.
Stod
star star star star star
interna - Dobrý den, chtěla bych velice poděkovat týmu záchranářů, kolektivu interního oddělení, p. MUDr. Janu Solfonkovi a kolektivu JIP za záchranu života a za skvělou péči o mého otce, který zde byl hospitalizován v lednu s těžkým zápalem plic. Děkuji!
Tým SN Velice si vážíme Vaší zpětné vazby a děkujeme za ni!
6. 3. 2024 Daniel P.
Kladruby
star star star star star
rehabilitace - Dobrý den, minulý měsíc jsem 14 dní docházel na oddělení rehabilitace. Chtěl bych Vaším prostřednictvím poděkovat celému oddělení za profesionální práci a velkou vstřícnost i lidský přístup v péči o mojí zchátralou tělesnou schránku. Jsem moc rád, že jsem mohl rehabilitaci absolvovat ve Stodské nemocnici a na tomto oddělení. Vyřiďte jim prosím moje poděkování a až se budou rozdělovat odměny, tak na ně nezapomeňte!
Tým SN Dobrý den, děkujeme velice za Vaši zpětnou vazbu!
6. 3. 2024 Ivan K.
Červený Újezd
star star star star star
rehabilitace - Dobrý den, chtěl bych tímto vzkazem reagovat na moji ukončenou rehabilitaci ve Stodské nemocnici. Celé oddělení zaslouží uznání a velké díky. Nejen, že jsou to velmi příjemní a usměvaví lidé, ale je vidět, že jsou i profesně zkušení. Byl jsem velmi spokojený a zvláštní dík patří panu Václavovi. To, jak se k lidem chová a jaký je ve své práci, je obdivuhodné. Děkuji moc.
Tým SN Děkujeme za milou zpětnou vazbu!
6. 3. 2024 Michaela
star star star star star
rehabilitace - Byla jsem velice spokojená, milý přístup, mé hodnocení je 100%!
Tým SN Moc děkujeme za zpětnou vazbu!