Byli jste s námi spokojeni? Podělte se s námi o vaše zkušenosti

Ty prázdné řádky dole jsou teď vaše. Děkujeme :)

* Povinné položky

3. 1. 2022 LC
star star star star star
Dobrý den, dnes jsem byla s dcerou na očkování. Děkuji za skvělou organizaci a přístup. Už na telefonické lince očkovacího centra byla paní velmi příjemná a přímo na místě byli všichni ochotní a milí. Moc děkujeme ????
Tým SN Dobrý den, těší nás Vaše pozitivní zkušenost s očkovacím týmem a děkujeme za pochvalu.
3. 1. 2022 Blanka M.
Stod
star star star star star
Moc děkuji všem lékařům a sestrickam za úžasnou a vsedavajici peci, váš přístup, ochotu a profesionalitu. Zachranili jste mi zivot při těžkém průběhu covidu a diky vám se vracím domů. Jste úžasní, opravdoví andělé❤️
Tým SN Dobrý den, moc děkujeme!
3. 1. 2022 Renata V.
Dobřany
star star star star star
Dobrý den, jezdím už pár let na kontrolní sono k Vám do Stodské nemocnice k panu primáři MUDr. Janu Bulkovi. Chtěla jsem vyseknout pochvalu, protože to je profesionál na svém místě:-). Vždy dobře naladěný, trpělivý, zkušený a lidský. Děkuji Válková
Tým SN Dobrý den, děkujeme za Vaši pochvalu, rádi ji pnu primáři vyřídíme.
1. 12. 2021 SJi
Holýšov
star star star star star
Dnes jsem byl očkován 3. dávkou. Jako u předešlých skvělá organizace i přístup. Díky!!!
Tým SN Dobrý den, děkujeme! Náš tým se snaží, aby čas strávený v očkovacím centrum byl co nejpříjemnější.
1. 12. 2021 MS
star star star star star
Chválím a doporučuji očkovací centrum ve Stodě. Především děkuji panu doktoru Novákovi za jeho příjemnou péči.
Tým SN Dobrý den, děkujeme za Vaši pochvalu, rádi ji předáme celému očkovacímu týmu i MUDr. Novákovi.