Propuštění z nemocnice

O termínu propuštění z nemocnice v případě hospitalizace informuje ošetřující lékař. Poskytne Vám také instrukce ke způsobu domácí péče a seznámí Vás, jak včas odhalit případné komplikace a jak je řešit. Zároveň připraví propouštěcí zprávu pro lékaře, který Vás k hospitalizaci doporučil.

Při odchodu si pečlivě zkontrolujte, zda jste v nemocnici nic nezapomněli, např. pokud využíváte možnosti úschovy cenností či peněz. Nemocnice doporučuje, aby Vám při ukončení hospitalizace pomohli blízcí a zajistili Vám pohodlný odvoz.

Jménem Stodské nemocnice Vám dále přejeme brzké doléčení a rychlou rekonvalescenci. Doufáme zároveň, že jste byli s péčí u nás spokojeni.

Poděkování

Pokud chcete zdravotníkům vyjádřit vděk za dobře odvedenou práci a příjemné vystupování, využijte prosím možnosti poslat děkovný vzkaz příslušnému oddělení např. přes kontaktní formulář (níže).

Dovolujeme si Vás upozornit, že zaměstnanci nesmějí přijímat individuální věcné či finanční dary. Pokud tedy chcete vyjádřit vděk i nad rámec verbálního poděkování, lze podpořit finančním darem nemocnici. Informace k poskytnutí daru naleznete zde.

poděkování

Pošlete ošetřujícím poděkování nebo pochvalu. Rádi vzkaz předáme 

* Povinné položky

22. 11. 2022 Denisa V.
Chlumčany
star star star star star
28.9. Jsem zde porodila dceru, od začátku porodu, aaž do konce pobytu (2.10.) byli všichni moc milí a opravdu ochotni se vším pomoc. Moc děkuji všem, jste užasní????
22. 11. 2022 Miroslav P.
Dnešice
star star star star star
Vždy byl dodržen čas objednání.
22. 11. 2022 Jana G.
Stod
star star star star star
Moc ráda bych ještě jednou poděkovala celému týmu porodnice, za skvělou péči. Bylo nám u vás krásně ???????? Jana a Věroslav - porod 4.7.2022
Tým SN Moc rádi vzkaz předáme. Děkujeme!
22. 11. 2022 Robin H.
Plzeň
star star star star star
Je to dobrá nemocnice.Dobří lékaři,milé sestřičky a ošetřovatelky,Doporučuji!
Tým SN Děkujeme za milou pochvalu.
7. 7. 2022 Magdalena R.
Nýřany
star star star star star
Byla jsem hospitalizovaní na Gynekologickém oddělení 4 dny. Co se týče zdravotní péče sestřičky byli moc milé, vlídné, pozorné PROSTĚ 1. Lékařky a pan primář bezkonkurenčně nejlepší! VÁM VŠEM PATŘÍ JEDNO VELKÉ DĚKUJI.
Tým SN Moc děkujeme za pochvalu. Sestřičkám, lékařkám a panu primáři z GPO ji rádi vyřídíme.

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2023 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.