IT specialista – server administrátor

Nemocnice Plzeňského kraje

Do IT týmu skupiny Nemocnice Plzeňského kraje hledáme pracovníka pro správu serverové infrastruktury.

Co budete dělat

  • budete aktivním účastníkem projektu Nová datová centra pro nemocnice skupiny NPK
  • budete spravovat serverovou infrastrukturu na platformě Windows
  • budete spravovat zálohovací systémy
  • budete spravovat virtualizační systémy (vmWare)
  • budete pracovat v týmu, který zajišťuje IT služby několika nemocnicím
  • budete vytvářet a udržovat potřebnou dokumentaci
  • výsledkem Vaší práce bude dobře fungující IT infrastruktura ve skupině NPK

Co je výhodou

  • znalost HW IT infrastruktury (disková pole, HW pro servery)
  • konstruktivní přístup k optimalizaci již fungujících řešení
  • certifikace na IT technologie
  • schopnost týmové spolupráce

Co Vám nesmí chybět

  • znalosti na úrovni SŠ / VŠ vzdělání
  • praxe min. 3 roky
  • analytické myšlení
  • chuť se učit a rozvíjet své schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme

  • velmi dobré mzdové ohodnocení
  • flexibilní pracovní doba
  • místo výkonu práce je jakákoli lokalita skupiny – Plzeň, Klatovy, Domažlice, Rokycany, Stod, Horažďovice
  • možnost částečné práce z domova
  • další profesní rozvoj (včetně certifikací atd.)
  • zaměstnanecké benefity

Více info / Kontakt

Místo výkonu práce: dle možností – Plzeň, Klatovy, Stod, Rokycany, Domažlice, Horažďovice

Máte zájem o tuto pozici?

Dejte nám vědět! Vyplňte prosím tento formulář, zavolejte nám na +420 605 234 294
nebo napište na katerina.tobiasova@nemocnicepk.cz.

Přetáhněte sem soubory, nebo klikněte na Procházet

* Povinné položky

Odesláním odpovědi souhlasím, aby pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici zpracovávala společnost Stodská nemocnice, a.s., IČO: 263 61 086 , Hradecká 600, 333 01 Stod mnou poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Více viz zde.

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2024 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.