Změna provozu dětské ambulance v Merklíně

17. 6. 2020

KRÁTKÁ INFORMACE

Na základě opakovanýh přání veřejnosti mění dětské oddělení Stodské nemocnice od července provoz dětské ambulance v Merklíně. Ve středu a ve čtvrtek bude ordinační doba v dopoledních hodinách a to konkrétně od 10 do 12 hodin. Dosud byla odpoledne. V pondělí zůstává provoz zachován od 13 do 15 hodin.

V Merklíně byla ordinační doba v odpoledních hodinách řadu let. Postupně ale důvody pro odpolední ordinaci zanikly. A protože pro maminky je výhodnější chodit s dětmi k lékaři před obědem, došlo i z těchto důvodů ke změně.

"Další výhodou je, že případné odebrané vzorky zpracuje laboratoř hned po poledni a ještě týž den budeme znát výsledky, takže v případě potřeby můžeme urychlit léčbu," doplňuje primářka oddělení Helena Vrbová.

Dětská ambulance Merklín / Praktický lékař pro děti a dorost

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost nabízí plný rozsah činností včetně návštěvní služby. Nachází se ve zdravotnickém středisku v Merklíně.

lékař / sestra
prim. MUDr. Helena Vrbová / R. Bursová