Stodská nemocnice hledá provozovatele prodejny občerstvení a tiskovin před nemocničním areálem

9. 12. 2021

NABÍDKA PRONÁJMU NEBYTOVÝCH PROSTOR

Z důvodu vypršení nájemní smlouvy současnému provozovateli prodejny potravin v areálu Stodské nemocnice ke konci prosince hledá nemocnice budoucího poskytovatele této služby. Konkrétně tedy nabízí od ledna 2022 pronájem nebytových prostor u vjedu do areálu nemocnice za účelem provozu prodejny občerstvení a tiskovin. Zájemci mohou podat žádost o pronájem prostor do 28. prosince a to písemně buď na adresu nemocnice, nebo na mail vedoucího provozu jiri.janota@stod.nemocnicepk.cz.

Prostory

• Objekt u hlavního vjezdu a vstupu do areálu Stodské nemocnice.
  • Celková výměra prostor je 32,6 m2  a zahrnuje prodejnu, sklad, chodbičku a sociální zařízení.
  • Prostory jsou k pronájmu bez jakéhokoli movitého vybavení.
  • V objektu je zavedená elektřina, voda, kanalizace.

Požadavky na provoz

• Minimální otevírací doba 6 až 14 hodin.
  • Minimální požadovaný sortiment: pečivo, nápoje, cukrovinky, lahůdky, zákusky, časopisy a denní tisk.
  • Zákaz prodeje alkoholu a tabákových výrobků.
  • Vítána zkušenost z provozu podobné služby a reference.

Podrobné požadavky vč. minimálního požadovaného nájmu, bližší popis, kontakt pro dotazy a možnost prohlídky prostor níže v Nabídce nebytových prostor.

.