Rodinná porodnice Stodské nemocnice je opět v plném provozu

15. 8. 2022

KRÁTKÁ INFORMACE

Rodinná porodnice Stodské nemocnice začala v pondělí opět přijímat těhotné ženy k porodu. Spustila plný provoz po krátkodobém omezení způsobeném technickou poruchou v oblasti porodních sálů, kterou bylo třeba odstranit. Na těhotné ženy a miminka se už velice těšíme.

Krátkodobé omezení porodnice

UPOZORNĚNÍ | 8. 8. 2022

Z technických důvodů je Stodská nemocnice nucena omezit s okamžitou platností provoz porodnice. Omezení je krátkodobé do neděle 14. srpna a týká se výhradně porodních služeb. Péče o již hospitalizované rodičky je bez omezení. Stejně tak se omezení netýká pacientek gynekologické části oddělení.  "Důvodem je technická porucha v oblasti porodních sálů. Okamžitě jsme začali s pracemi na jejím odstranění. Předpokládáme, že se ji podaří vyřešit v nejbližších dnech," uvedl mluvčí nemocnice Jiří Kokoška.

Těhotné ženy k porodu začne rodinná porodnice ve Stodu přijímat opět v pondělí 15. srpna od 7:00.

Ženy, které mají termín porodu v těchto dnech žádáme, aby využily služeb porodnic v Domažlicích, v Klatovech nebo Plzni.

Děkujeme za pochopení.