Poděkování od pacientů internímu oddělení

15. 12. 2023

PODĚKOVÁNÍ ZA PÉČI

Stodská nemocnice dostává průběžně od svých pacientů či jejich blízkých poděkování za péči a léčbu. Dovolte nám se některými pochvalnými dopisy tentokráte adresovanými hlavně internímu oddělení pochlubit a opětovně jejich autorům poděkovat. Každé podobné sdělení, že jsme svoji práci odvedli dobře, nejen potěší, ale také motivuje, abychom ve své činnosti nepolevovali a kvalitní práci odváděli i nadále.

23. 11. 2023

Hezký den,

Děkuji za péči, kterou mi věnovaly sestřičky i lékařky interního lůžkového oddělení ve vaší nemocnici po celou dobu hospitalizace. Odcházel jsem zdravý v rámci možností a spokojený s péčí. Děkuji všem.

Václav V.

20. 11. 2023

Dobrý den,

tímto bych velice ráda poděkovala celému kolektivu interního oddělení za důkladnou péči o mého tatínka, který tam byl v říjnu hospitalizovaný. Tatínek i rodina byla s přístupem zdravotních sestřiček, sanitářů a lékařů velmi spokojena. Veškerý personál byl moc milý a vše nám vysvětlil. Speciálně bychom za péči o tatínka chtěli poděkovat paní doktore Tušlové, její přístup byl velice perfektní a profesionální.

Interní oddělení můžeme po této skvělé zkušenosti jen a jen doporučit!

Moc děkuji a přeji mnoho dalších spokojených pacientů.

Renáta P.

11. 11. 2023

Vážený pane primáři,

naše maminka paní N. K. u vás byla v uplynulých dnech hospitalizována. Byla v péči MUDr. Schejbalové a MUDr. Tušlové. Chtěla bych oběma lékařkám vyjádřit poděkování za jejich lidský přístup. Jsme oběma doktorkám vděčni za citlivé sdělení ohledně zdravotního stavu naší maminky a jemný, ale dostatečně důrazný náznak závažnosti situace, ve které se nacházela. Díky paní doktorce Schejbalové jsme všichni měli příležitost se s maminkou rozloučit.

Ostatní personál jsme nebyli schopni blíže poznat, jsme si ale jistí, že citlivý lidský přístup (vedle odborných znalostí) výrazně usnadní všem příbuzným a pozůstalým se s danou situací lépe vypořádat.

Vyřiďte prosím oběma mladým doktorkám naše vřelé díky.

za rodinu                                                                                         NS

Formulář pro zasílání referencí zde:  www.stod.nemocnicepk.cz/reference