Běháte rádi? Zveme vás na tradiční Krajský půlmaraton

10. 2. 2020

POZVÁNKA

V sobotu 18. dubna odstartuje z Areálu Škodaland v Plzni u Litické přehrady další ročník tradičního Krajského půlmaratonu. Nemocnice Plzeňského kraje zvou na start i Vás. A stejně jako v minulých letech podporují účast svých zaměstnanců úhradou startovného.

Startovat lze v kategoriích jednotlivců nebo týmů. Veřejnost se může registrovat přímo na portálu organizátora pulmaraton.plzensky-kraj.cz.

Zájemcům o účast z řad zaměstnanců krajských nemocnic zaplatí startovné přímo Nemocnice Plzeňského kraje.  Platí to pro individulání běh i pro týmy, které ponesou název zaměstnavatele, např. Stodské nemocnice. Registrace zaměstnanců s úhradou startovného je možná do 31. března na emailu katerina.tobiasova@nemocnicepk.cz.

Pak už stačí jen potrénovat a přijít na start. Budeme fandit!