Příležitosti pro nelékařské zdravotníky

Stodská nemocnice

Sestry - všeobecné / praktické (různá odd.)

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme všeobecné či praktické sestry na různá oddělení. Možno na plný i částečný úvazek. Vítány specializace chirurgie, interna, intenzivní péče, perioperační i další, ale není podmínkou. Těšíme se i na absolventy/ky nebo studenty/ky oboru se zájmem o brigádu či praxi.

Stodská nemocnice

RDG laborant/ka (i absolvent)

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme radiodiagnostického laboranta. Možno na plný i částečný úvazek. Lze i absolvent.

Stodská nemocnice

Fyzioterapeut/ka (i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr fyzioterapeuta/ku. Práce v jednosměnném provozu. Vhodná i pro čerstvé absolventy.

Stodská nemocnice

Sestra - interní JIP

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecnou sestru na jednotku intenzivní péče (interní). Vhodné i pro absolventy/ky se zájmem o specializaci.

Stodská nemocnice

Instrumentářka / perioperační sestra (i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr sestru na operační sály (chirurgie) - instrumentářka / perioperační sestra.

Stodská nemocnice

Sestry - odd. následné péče (nová stanice)

Do nemocnice akutní péče ve Stodu hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr sestry na nově vybudovanou lůžkovou stanici oddělení následné péče.

Stodská nemocnice

Sestra - chirurgické odd. (ambulance, lůžka)

Kvůli plánovanému rozšiřování péče chirurgického odd. Stodské nemocnice doplňujeme tým o všeobecné sestry (popř. praktické) do ambulancí, na lůžkové stanice i se specializací perioperační sestra (instrumentářka). Možný plný i částečný úvazek. Nástup ihned. Lze i praktická sestra s praxí.

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2023 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.