Neformální setkání těhotných žen s vedením porodnice

Vše, co Vás zajímá o těhotenství, porodu, prvních dnech novorozence i o samotné porodnici Stodské nemocnice, se můžete dozvídat při pravidelných neformálních setkáních s emeritním primářem gynekologicko-porodnického oddělení Stodské nemocnice MUDr. Jakubem Machem a s porodní asistentkou Renatou Motykovou.

  • středa 7. prosince - 16:00
  • středa 18. ledna - 16:00
  • středa 1. března - 16:00
  • středa 12. dubna - 16:00
  • středa 24. května - 16:00

Mottem MUDr. Macha je, že "úspěšný porod začíná dialogem". Ochotně komunikuje s budoucími rodičkami, aby jedna z nejvýznamnějších událostí jejich života byla i tou nejpříjemnější. Kromě běžné návštěvy ambulance jsou právě debaty vhodné k započetí vzájemného dialogu. Na setkání jsou vítáni i partneři rodiček. MUDr. Jakub Mach je připravem zodpovědět veškeré dotazy a to jak v rámci debaty, tak případně individuálně a je připraven vyslechnout si a konzultovat představy žen o průběhu jejich porodu či pobytu v porodnici. 

Porodni asistentka, která na lékaře naváže, vysvětlí a zodpoví praktické informace a dotazy týkající se běžného dění na porodním sále a poradí ženám například  jakou si připravit do porodnice výbavičku, jak probíhá příjem, co je čeká na porodním sále a co během pobytu s miminkem na odd. šestinedělí apod.  

Setkání se konají zpravidla jednou za šest týdnů. Termíny zveřejňujeme na webu nemocnice, na facebooku nemocnice

Bližší info na 603 553 771 nebo na maillu jakub.mach@stod.nemocnicepk.cz  

žena

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2022 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.