Byli jste s námi spokojeni? Podělte se s námi o vaše zkušenosti

Ty prázdné řádky dole jsou teď vaše. Děkujeme :)

* Povinné položky

15. 2. 2023 Simona .
star star star star star
Moc děkuji. Skvělé sestřičky ,výborná péče a hlavně nechybí úsměv na tváři. Děkuji za dceru a vnučku Dominičku. Hrdá babička
Tým SN Děkujeme!
11. 1. 2023 Dana D.
Cheb
star star star star star
Děkuji celému chirurgickému týmu pana primáře Šmída, děkuji všem lékařům, sestřičkám a ostatnímu zdravotnímu personálu. Děkuji za zákrok, který mi zachránil život, děkuji za péči po operaci, prostě děkuji za vše. Dana
Tým SN Děkujeme. Jsme moc rádi, že všechno dopadlo v naprostém pořádku. Poděkování panu primáři, lékařům, sestřičkám a ostatnímu zdravotnímu personálu předáme.
11. 1. 2023 PK
Bor u Tachova
star star star star star
Moc příjemné sestřičky, moc příjemní lékaři. Péče je dokonalá. A i ta bolest, která vzniká při úkonech, je pak i příjemná vzpomínka. Děkuji moc.????????
Tým SN Děkujeme za milá slova. Jsme moc rádi za jakoukoli zpětnou vazbu.
22. 11. 2022 Lucie B.
Štichov
star star star star star
V říjnu 2022 jsem byla hospitalizovaná na GYN. Chtěla bych poděkovat celému odd. za jejich péči a podporu. Všichni si zaslouží metál....jsou to profesionálové ve všech směrech, jak v oblasti profesní, tak osobní. Díky Vám za vše a díky za to, že jste :-)
Tým SN Velice děkujeme! Moc rádi na gynekologii pochvalu předáme.
22. 11. 2022 KV
Dobřany