Poděkování a pochvaly pacientů

Stodská nemocnice dostává průběžně od svých pacientů či jejich blízkých poděkování za péči a léčbu. Dovolte nám se některými pochvalnými dopisy pochlubit a opětovně jejich autorům poděkovat. Každé podobné sdělení, že jsme svoji práci odvedli dobře, nejen potěší, ale také motivuje, abychom ve své činnosti nepolevovali a kvalitní práci odváděli i nadále.

Pokud chcete našemu týmu lékařů, sester a dalších pracovníků nemocnice vyjádřit vděk za dobře odvedenou práci či příjemné vystupování, využijte prosím možnosti poslat děkovný vzkaz pro ošetřující personál prostřednictvím kontaktního formuláře (níže). Mimo verbální poděkování je rovněž možné podpořit naši nemocnici či konkrétní oddělení sponzorským darem.

Pošlete ošetřujícím poděkování nebo pochvalu. Rádi vzkaz předáme

* Povinné položky

7. 9. 2021 jarmila Š.
Chlumčany
vše v pohodě
31. 8. 2021 Jana .
Švajková
star star star star star
Byla jsem u Vás očkovaná a není na co si stěžovat.. Vše bez problému
Tým SN Děkujeme za hezká slova směrem k Očkovacímu centru.
30. 8. 2021 Rostislav B.
Staňkov
star star star star star
Ze vším jsem byl spokojený.
30. 8. 2021 Vlaďka Š.
Stod
star star star star star
Tým SN Dobrý den, děkujeme za Váš názor, moc si ho vážíme.
30. 8. 2021 Jana Š.
Holýšov
star star star star star
Byla jsem u Vás na očkování v pátek jdu na druhou dávku.. Byla jsem maximálně spokojená s vaším personálem.. Jen tak dál ????
Tým SN Dobrý den, těší nás Vaše spokojenost, budeme se těšit na příští návštěvu.

Dopisy / maily

Použité zktratky: CHIR - chirurgie; PED - pediatrie; INT - interna; ARO - Anestezio-resuscitační odd.; JIP - jednotka intenzivní péče; LNP - lůžka následné péče, GYN - gynekologicko-porodnické oddělení, RHB - rehabilitace; RDG - radiodiagnostické odd.; NEM - nemocnice;

Údaje vedoucí k identifikaci odesilatelů jsou v dopisech a mailech zakryty z důvodu ochrany osobních dat.

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR