Poděkování a pochvaly pacientů

Stodská nemocnice dostává průběžně od svých pacientů či jejich blízkých poděkování za péči a léčbu. Dovolte nám se některými pochvalnými dopisy pochlubit a opětovně jejich autorům poděkovat. Každé podobné sdělení, že jsme svoji práci odvedli dobře, nejen potěší, ale také motivuje, abychom ve své činnosti nepolevovali a kvalitní práci odváděli i nadále.

Pokud chcete našemu týmu lékařů, sester a dalších pracovníků nemocnice vyjádřit vděk za dobře odvedenou práci či příjemné vystupování, využijte prosím možnosti poslat děkovný vzkaz pro ošetřující personál prostřednictvím kontaktního formuláře (níže). Mimo verbální poděkování je rovněž možné podpořit naši nemocnici či konkrétní oddělení sponzorským darem.

Pošlete ošetřujícím poděkování nebo pochvalu. Rádi vzkaz předáme 

* Povinné položky

22. 11. 2022 Lucie B.
Štichov
star star star star star
V říjnu 2022 jsem byla hospitalizovaná na GYN. Chtěla bych poděkovat celému odd. za jejich péči a podporu. Všichni si zaslouží metál....jsou to profesionálové ve všech směrech, jak v oblasti profesní, tak osobní. Díky Vám za vše a díky za to, že jste :-)
Tým SN Velice děkujeme! Moc rádi na gynekologii pochvalu předáme.
22. 11. 2022 KV
Dobřany
star star star star star
VELMI SPOKOJEN S VÝŠETŘENÍM - DĚKUJI
22. 11. 2022 Adri S.
star star star star star
Děkuji celému personálu z porodnickém oddělení za profesionální přístup, empatii a vstřícnost. Zde se mi narodilo první miminko a já mohu jen doporučit dále. Velké díky všem. :-)
Tým SN Velké díky za Vaší pochvalu. :-) Přejeme hlavně hodně zdraví.
22. 11. 2022 Denisa V.
Chlumčany
star star star star star
28.9. Jsem zde porodila dceru, od začátku porodu, aaž do konce pobytu (2.10.) byli všichni moc milí a opravdu ochotni se vším pomoc. Moc děkuji všem, jste užasní????
22. 11. 2022 Miroslav P.
Dnešice
star star star star star
Vždy byl dodržen čas objednání.

Dopisy / maily

Použité zktratky: CHIR - chirurgie; PED - pediatrie; INT - interna; ARO - Anestezio-resuscitační odd.; JIP - jednotka intenzivní péče; LNP - lůžka následné péče, GYN - gynekologicko-porodnické oddělení, RHB - rehabilitace; RDG - radiodiagnostické odd.; NEM - nemocnice;

Údaje vedoucí k identifikaci odesilatelů jsou v dopisech a mailech zakryty z důvodu ochrany osobních dat.

2019

2018

2017

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2022 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.